Duben 2011

Já se moc chci...

13. dubna 2011 v 10:55 | Naty
... VRÁTIT! Ale bojím se, že zase bych přestala Justina mít ráda :( Já už nevím.... půjdu udělat s JB nový desing a uvidím jestli to se mnou něco udělá!

PS: Šance na vrácení je 80%!!!

Back to the past ......

7. dubna 2011 v 20:15 | Naty
PS: Zda chcete být ještě Aff tak se zapište ZDE!
20. října 2009 - Tímto dnem se mi asi změnil život - Poznala jsem Justina. Na tento den nikdy nezapomenu! A taky jsem si založila JB1! - Tenhle blog pro mě bude vždicky první! Těšila jsem se na další písničky Justina a na nové album atd. Byl to můj Justin Bieber!

28. ledna 2010 - Den kdy jsem zapoměla heslo na JB1. No neřekla bych ůplně zapoměla jenom jsem něco dělala na blogu a pak to bylo pryč! - Hrozně jsem se bála, že na mém blogu někdo je... tak jsem si rychle naťukala nové (ale blbě napsané)heslo. A pak se odhlásila a hned přihlásila... ale to už nešlo. Říkala jsem si co s tím je?!? Pak jsem psala na email Blogu at mi to zpraví, ale měsíc se nic neozvalo. Tak jsem si založila nový blog o Justinovi. Ale pak mi napsali a už jsem si mohla změnit zpátky své heslo! :)

6. srpna 2010 - První článek o tom, že končím. V té době bylo asi 1000 šancí, že se vrátím, ale ted??

2. října 2010 - Byl článek o tom, že mě zase baví Justin. Tenhle článek byl první, ale určitě ne poslední!

26. listopadu 2010 - Jsem na blog dala článek o tom jak jsem si koupila plakáty Justina! Tenhle den byl pro mě taky nezapomenutelný! :)

8. prosince 2010 - Jsem psala článek o tom, že už dál nevím jestli mě Justin baví... a taky jsem se chtěla vrátit na blog o Britney Spears!

25. prosince 2010 - Další z mích dobrých dnů. Dostala jsem k Vánocům maxi plakát Justina a tričko! :D

1. března 2011 - Justin slaví 17. narozeniny! A taky jsem si založila blog o Codym... to byl důvod k....

31. března 2011 - Jsem psala článek s názvem: I Wanna Go. Bylo to protože jsem ASI byla rozhodnuta odejít od blogu, ale myslela jsem si, že se vrátím.

7. dubna 2011 - Píšu tento článek.... je mi líto, ale vážně Justin.... je pro mě kluk, který se mi líbil. Ted se mi líbí Cody. A na tom nikdo nic nezmění. Na IHC se snažím denně aktualizovat články - zatím se mi to daří. Ale na JB1 - mi to nešlo :( Cítím se tak TRAPNĚ! Fakt! Furt Vám píšu tohle, ale je to DNES naposled.....

IHEARTCODY.BLOG.CZ